Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Słomka - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa(Słomka + 15 km)

1 388 000 zł150 m² 9 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Oferuję wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Dąbrowa (gmina Kłaj). To miejsce, które daje poczucie prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Niepołomice

Niepołomice(Słomka + 18 km)

719 000 zł75,36 m² 9 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:36 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu w zielonej części Niepołomic, w sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej z super.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Grabie(Słomka + 24 km)

650 000 zł355 m² 1 830,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Urokliwy dom w historycznym budynku podworskim - Grabie, powiat bocheński Szukasz nieruchomości z duszą, którą urządzisz według własnej wizji? Ta wyjątkowa oferta w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Grodkowice(Słomka + 14 km)

1 508 000 zł219 m² 6 885,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Dom Z dużą działką budowlaną | 64 ary | możliwość podziału I zabudowy | droga dojazdowa Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną - dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łazany

Łazany(Słomka + 23 km)

1 200 000 zł532,14 m² 2 255,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w Łazanach w gminie Biskupice Cena: 1 200 000 zł Lokalizacja: łazany, gmina Biskupice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tarnawa

Tarnawa(Słomka + 24 km)

697 000 zł182,02 m² 3 829,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Emmerson prezentuje parterowy dom wolnostojący, położony na 50 arowej działce w malowniczej miejscowości w gminie Łapanów (tarnawa). Dom w stanie surowym zamkniętym (rozprowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Klonowa

Jasień(Słomka + 10 km)

659 000 zł86,12 m² 7 652,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Dom w stanie deweloperskim Jasień 86,12 m Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w Jasieniu. To idealna propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wola Zabierzowska

Wola Zabierzowska(Słomka + 11 km)

649 000 zł168 m² 3 863,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę w Woli Zabierzowskiej. Dom w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni ok. 900 m2 dodatkowo druga działka o powierzchni ok. 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Borzęcin(Słomka + 19 km)

440 000 zł66,60 m² 6 606,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zamieszkaj w miejscu, które nie jest tylko adresem to opowieść. W samym sercu Borzęcina (gm. Borzęcin, pow. brzeski) czeka na Ciebie wyjątkowy dom z 1905 roku drewniany, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wola Przemykowska

Wola Przemykowska(Słomka + 25 km)

230 000 zł160 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferta na wyłącznośc biura! bez prowizji od kupującego!na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Wola Przemykowska w województwie małopolskim. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Słomka

Słomka,małopolskie

1 180 000 zł300 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy dom 300 m2 w Słomce k. Bochni | 2 niezależne wejścia | 20 min do Krakowa Na sprzedaż przestronny i elegancki dom o powierzchni 300 m2, położony na ok. 15-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słomka

Słomka,małopolskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Concept Biuro nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę dotyczącą zakupu nowej inwestycji w malowniczej okolicy z wybranym projektem domu! Prezentujemy niepowtarzalną ofertę dotyczącą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij